Знайдено мертвим співробітника кандидата у народні депутати від "Батьківщини"

Четвер, 16 травня 2013, 15:49
Знайдено мертвим Анатолія Дзируна, який працював директором агрофірми Аркадія Корнацького, кандидата від "Батьківщини" в проблемному 132 окрузі на виборах Верховної Ради 2012 року.
депутат

Дзируна було знайдено мертвим 16 травня о 6 ранку в полі. Обставини його смерті поки не з'ясовані. «Він поїхав учора ввечері, залишивши вдома мобільний телефон, який завжди брав із собою і сьогодні вранці, коли кинулися його шукати, знайшли його в полі. Біля службового автомобіля мертвим. Це вся інформація, яка в мене сьогодні є», – розповів Корнацький.

«Я думаю, що це інсульт», – сказав екс-кандидат в депутати. Він припустив, що смерть Дзируна може бути непрямим чином пов’язана з тиском на нього і підприємство.

Корнацький нагадав, що головний бухгалтер підприємства Людмила Нікіткіна, яка має ішемічну хворобу серця, вже 10 місяців утримується у в'язниці.

Крім того, за словами Корнацького, місцеві органи влади отримали вказівку повністю знищити його підприємство.

«Ви можете собі уявити, як почувається директор цього підприємства. Він щодня жив у очікуванні того, що до нього прийдуть у будь-який час. Останнім часом він говорив, що до нього телефонують якісь люди і щось від нього хочуть. Що саме, він обіцяв розповісти під час зустрічі. Але ми так і не зустрітилися», – розповів Корнацький.

comments powered by HyperComments