На центр волонтерів у Харкові намагалися напасти
Понеділок, 1 червня 2015, 10:20
У Харкові ледь не відбувся черговий теракт. Представників центру волонтерів на Південному вокзалі хотіли отруїти задушливим газом.
Історія відбулася тридять першого травня о пів на другу дня. Невідома жінка розпорошила у вестибюлі центру волонтерів газ, який викликає задушливість, і сховалася, повідав новину Володимир Чистилин, харківський активіст в Facebook.
«Жінка відкрила газ, що викликає задушливість. Бризнула щось в обличчя солдатові і сховалася. Людей довелося евакуювати», - сказано в повідомленні.
Правоохоронці переглядають відеодані і розпитують очевидців випадку. Повідомлені начальник МВС області Анатолій Дмитрієв і Харкова Андрій Крищенко, розповів радник міністра МВС Геращенко.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments