Харків'янина разом с родиною намагались спалити коктейлєм Молотова за борг в 26 тис. доларів

П'ятниця, 9 грудня 2016, 19:21
Замовник та виконавці постануть перед судом
Харків'янина разом с родиною намагались спалити коктейлєм Молотова за борг в 26 тис. доларів
У серпні цього року близько 4 години ранку двоє чоловіків кинули пляшку із запальною сумішшю у вікно однієї з квартир, розташованої на першому поверсі будинку на пр. Науки у Харкові.
Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє чоловіків (1985 р. н. та 1993 р. н.) зробили це на замовлення, - повідомив начальник відділу прокуратури області Максим Саксонов
Замовником виявився 53-річний харків'янин. Він розповів, що позичив хазяїну квартири 26 тис. доларів США. Останній не повернув борг в обіцяні строки, та взагалі не поспішав віддавати гроші. Тому кредитор і замовив злочин. За словами організатора, таким чином він хотів залякати чоловіка та прискорити повернення боргу. Виконавців затримали на місці злочину, замовника - упродовж доби. Щоб уникнути покарання, чоловік намагався втекти за кордон", - пояснив М. Саксонов.
Зловмисники підозрюються у  замаху на умисне вбивство двох або більше осіб, вчиненого за попередньою змовою на замовлення, способом, небезпечним для життя багатьох людей (ч.2 ст. 15, п.п. 1,5,11,12 ч.2 ст.115 КК України). Крім того, замовнику інкримінується ч. 3,5 ст. 27 КК України (організація злочину).
Наразі підозрювані знаходяться під вартою.
Максимальна санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, що пошкодження майна за допомогою коктейля Молотова стали у Харкові досить звичайним явищем. Так у кінці липня невідомі спалили шиномонтажку
У жовтні у квартиру громадського активіста кинули два таких коктейля.
 
comments powered by HyperComments