Під Харковом обікрали школу
П'ятниця, 30 грудня 2016, 15:23
Двое мешканців Дергачівського району Харківської області обікрали школу на 2 тисячі грн.
Про крадіжку повідомила дирекція школи.
Правоохоронці встановили, що 24-річний житель селища Слатине і 22-річний житель селища Безруки вночі піднялися на дах школи по сходах і зняли супутникову антену. Зловмисники залишили школярів без можливості користуватися Інтернетом і дивитися телебачення. Злодіїв знайшли, вкрадене вилучили. Факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавлення волі на три роки, інформують у Головному управлінні Національної поліції України в Харківській області. .
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments