Інспектора податкової затримано на хабарі

Понеділок, 23 січня 2017, 18:39
Жінку затримали "на гарячому" під час передачі їй другого грошового траншу - 8 тис. грн.
Інспектора податкової затримано на хабарі

Прокуратура області спільно зі співробітниками УСБУ в області  під час отримання неправомірної вигоди викрили головного інспектора управління доходів і зборів з фізичних осіб однієї із податкових інспекцій в області.

Як розповів начальник управління прокуратури області Іван Тарасов, жінку затримали "на гарячому" під час передачі їй другого грошового траншу - 8 тис. грн. Загальна сума неправомірної вигоди склала 20 тис. грн. За попередніми даними за винагороду інспектор пообіцяла не проводити перевірок господарської діяльності, пов'язаної з вирощуванням та реалізацією сільськогосподарських культур, та не застосовувати штрафні санкції.

Перевіряється інформація на причетність до злочину одного з керівників затриманого податківця.

Інспектора податкової затримано у порядку ст. 208 КПК України. Досудове розслідування проводиться прокуратурою області за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою). Наразі тривають першочергові слідчі дії.    Вирішується питання про оголошення підозри.

Раніше перевіряюча оцінила закриття справи на 900 тис. грн. в 10 тис. грн. хабара. Досудове розслідування проводиться прокуратурою області за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

comments powered by HyperComments