Харківські патрульні продовжують виявляти торгові точки нелегального збуту алкоголю

Субота, 28 січня 2017, 20:52
Спільно із громадянами харківські патрульні продовжують виявляти торгові точки нелегального збуту алкоголю та тютюнових виробів
Харківські патрульні продовжують виявляти торгові точки нелегального збуту алкоголю

27 січня 2017, близько 18-ї години 20 хвилин, патрульним поліцейським надійшло повідомлення від оператора 102 про те, що за адресою вулиця Добролюбова, 18 нібито продають нелегальний алкоголь.

Прибувши за викликом, патрульні виявили заявника, який повідомив про факт незаконної торгівлі. Також громадянин надав патрульним відео, на якому, за словами чоловіка, зафіксовано передачу грошей за нелегальний товар.

Патрульні звернулися до продавчині кіоску та попросили пред'явити документи, які сертифікують товар та дозвіл на продаж алкоголю і тютюнових виробів. Проте, належних документів у жінки не виявилося, а продукція не мала акцизного маркування.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу. Спільними діями поліцейські конфіскували нелегальний товар, а саме - алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби. В подальшому справою займатиметься слідчо-оперативна група.

Більш детальніше.

comments powered by HyperComments