Прикордонний собака винюхав опіум в ліках

Понеділок, 30 січня 2017, 20:49
Виявили в пункті пропуску «Гоптівка»
Прикордонний собака винюхав опіум в ліках

В ході здійснення прикордонного контролю на пасажира рейсового автобуса, який прямував із Донеччини до Санкт-Петербурга, спрацював службовий собака. В результаті огляду, у громадянина України за поясом штанів виявлено флакон з-під ліків для очей. В ньому знаходилось 5 грамів концентрату опіуму.

За даним фактом до Дергачівського відділу поліції в Харківській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 305 КК України (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).

Наркотичну речовину вилучено, зазначену особу доправлено до відділу поліції.

Нагадаємо, кілька днів тому під час заходів прикордонного контролю рейсового автобуса, який прямував до Росії через цей пункт пропуску, прикордонники Харківського загону також виявили концентрат опіуму близько 2 грамів.  Наркотики перевозив 32-річний донеччанин у вафельній цукерці, яку приховав у спідній білизні, - повідомили прикордонники.  

Як повідомлялося раніше, поліцейському собаці Любомиру сподобалося знаходити наркотики. Він знаходить навіть у цукерках.

comments powered by HyperComments