Засуджено "вояка" "ДНР"

П'ятниця, 17 лютого 2017, 15:25
Безробітний, починаючи з березня 2016 року, протягом 4-х місяців брав участь у діяльності незаконних збройних формувань так званої "ДНР"
Засуджено "вояка" "ДНР"

На вимогу Лозівської місцевої прокуратури Лозівський міськрайонний суд Харківської області визнав винним  40-річного чоловіка , який воював на боці так званої "ДНР", за  ч. 1 ст. 263 (незаконне носіння, зберігання, придбання зброї) та ч. 2 ст. 260 (участь у збройних формуваннях, не передбачених законом) КК України. 

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олексій Медяник, мешканця м. Лозова засуджено до 3 років 1 місяця позбавлення волі.

Прокуратура у суді довела, що безробітний чоловік, починаючи  з березня 2016 року, протягом 4-х місяців брав участь у діяльності незаконних збройних формувань  так званої "ДНР" на території міст Сніжне та Горлівка Донецької області

«Чоловік був призначений рядовим першого корпусу підрозділу  незаконного формування "Зоря". Від бойовиків отримав автомат Калашникова з набоями, дві гранати (РГД-5), а також формений одяг і військове спорядження. В його функції входили доставка терористам зброї та боєприпасів. Під час їх розвантаження чоловік вкрав 12 патронів до вогнепальної зброї та привіз їх додому. Вони і були виявлені та вилучені у листопаді 2016 року під час обшуку в квартирі, де проживає зловмисник», - розповів керівник місцевої прокуратури Олексій Медяник.

На суді зловмисник повністю визнав свою вину.

Наразі вирок не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

comments powered by HyperComments