Селяни прийшли здаватися до поліції

П'ятниця, 24 березня 2017, 07:01
Віддали поліціянтам у Вовчанську газовий пістолет та 3 мисливські гладкоствольні рушниці
Селяни прийшли здаватися до поліції

– Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, автоматично будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України, - зазначив інспектор дозвільної системи сектору превентивної діяльності капітан поліції Ігор Зозуля, - повідомили у ГУНП.

Раніше харків'янин зібрав арсенал зброї для самооборони.  37-річний мешканець смт Південний Харківського району зібрав: корпус гранати "Ф-1", запал до неї, 80 набоїв різного калібру, обріз гладкоствольної мисливської рушниці, гладкоствольна мисливська рушниця, 2 револьвери кустарного виробництва,7 барабанів до револьверів під патрони різного калібру, корпус учбової гранати.

Нагадаємо, що під Харковом троє селян підірвалися на гранаті.

Селяни товаришували, щось пили, доки один з них не додумався видернути чеку з РГД-5.

Від отриманих травм власник помешкання помер в лікарні. 33 та 45-річні мешканці смт. Орелька з численними травмами також госпіталізовані до Лозівської центральної районної лікарні. Стан їх здоров’я стабільно-тяжкий.

Зброї по селам Харківщини значно побільшало. За словами селян, гранати, міни, вибухівку вони десь находять і або планують здати "на метал", або приберегти для самозахисту.

 

comments powered by HyperComments