Міста – володарі Призу Європи тепер мають асоціюватися іншою емблемою

Середа, 7 червня 2017, 23:14
Емблему Асоціації міст-володарів Призу Європи затвердили лідери європейських міст, зібравшись у Харкові.
Міста – володарі Призу Європи тепер мають асоціюватися іншою емблемою

На Генеральній Асамблеї Асоціації міст – володарів Призу Європи представникам іноземних делегацій було запропоновано три кращих варіанти емблеми, повідомляє «Справжня варта». Варіанти вибрали за підсумками конкурсів, які пройшли в кожному місті, котрі входять до Асоціації. У фінал конкурсу вийшли два варіанти від польських міст і один харківський. Перемогла в конкурсі емблема польських дизайнерів. Варто зазначити, проведення конкурсу на кращий варіант емблеми Асоціації ініціював Харків.

За кілька днів новий логотип з'явиться на сайті Асоціації, оновлення якого також ініціювала Харківська міська рада.

«Ми «перелили» інформаційний ресурс Асоціації на якісно нову платформу, що дозволило прискорити пошук інформації і створити спеціальний розділ для дистанційної роботи над проектами та обміну кращими практиками. Також був змінений дизайн порталу Асоціації. Сьогодні ми вибрали емблему Асоціації, і вже буквально завтра завершимо роботу над дизайнерським рішенням сайту з її використанням», – повідомив Харківський міський голова, президент Асоціації Геннадій Кернес.

Як уже повідомляла «Справжня варта», у Харкові проходить Генеральна Асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи. До міста прибули делегації з 13 європейських міст. За одноголосним рішенням асамблеї, в 2017-2018 роках Харків продовжить очолювати Асоціацію міст-володарів Призу Європи, а Харківський міський голова Геннадій Кернес був переобраний президентом Асоціації. Віце-президентом став мер польського міста Ченстохова Кшиштоф Матияшчік. До складу нової Президії Асоціації увійшли такі міста: Харків, Ченстохова (Польща), Анкара (Туреччина), Альтьоттінг, Дармштадт, Мюльхайм, Вюрцбург (всі чотири - Німеччина) і Нансі (Франція).

comments powered by HyperComments