Митниця забрала у людини медалі та ордени

Понеділок, 19 червня 2017, 18:38
Він їх не задекларував в аеропорту
Митниця забрала у людини медалі та ордени

На митному посту «Харків-аеропорт» харківські митники виявили колекцію медалей та орденів, - повідомляє «Справжня Варта»

Громадянин України намагався незаконно вивезти колекцію, приховавши у своїй валізі. Для проходження митного контролю він обрав спрощену систему «зелений коридор», чим заявив про відсутність предметів заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України. Але ж в ході митного огляду багажу у валізі чоловіка були виявлені предмети з ознаками культурних цінностей – колекція з 22 медалей та орденів.

Своїми діями пасажир порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, яким обмежено переміщення культурних цінностей через митний кордон України, відповідно до Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» та Інструкції Міністерства культури і мистецтв України № 258 від 22.04.2002 «Про затвердження Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України».

Відносно правопорушника складений протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України, - повідомили у  Головному управлінні ДФС у Харківській області .

Як раніше писала «Справжня Варта», інспектор одного з митних постів Харківської митниці ДФСУ вимагав і отримав від керівників двох підприємств майже 290 тис. грн.

Справу митника-хабарника спрямовано до Ленінського районного суду м. Харкова.

За хабар інспектор обіцяв проводити додатковий контроль транспорту, що перетинав кордон України з Російською Федерацією, та притягувати до адміністративної відповідальності за нібито виявлені порушення митних правил.

Гроші митник вимагав від фізичних осіб та митних брокерів за експорт різноманітних товарів на територію України, зокрема текстилю. Данину брав за оформлення і посилок, і великих вантажів, що перевозилися автотранспортом. Сума залежала від кількості товару та його вартості.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments