У Московському районі знайдено аптеку, у якій продавались "доступні ліки" з наркотиками

Четвер, 6 липня 2017, 12:44
"Фармацепта" прокуратура передала суддям
У Московському районі знайдено аптеку, у якій продавались "доступні ліки" з наркотиками

Цей аптекар без рецептури лікарів відпускала всім бажаючим препарати, які містять наркотичні компоненти, - повідомляє «Справжня Варта»

За інформацією керівника місцевої прокуратури Володимира Купріянова,  досудовим розслідуванням встановлено, що восени 2016 року 32-річна фармацевт однієї з аптек, розташованих у Московському районі міста, без рецепту продала ліки, які містять у собі наркотичний засіб, обіг яких обмежено.

 Крім того, за санкцією суду прокуратура провела обшуки в аптечному закладі, під час якого виявлено та вилучено  майже 600 блістерів  та понад півсотні флаконів нарковмістних лікарських засобів. Необхідні документи щодо походження ліків були відсутні. Крім того, зазначені медичні препарати відпускалися громадянам незаконно, без рецептів.

Наразі триває досудове розслідування за іншими фактами незаконного продажу ліків, що містять наркотичні засоби, у цій аптеці.

Як раніше писала «Справжня Варта», борці з наркоманією виявилися сектантами, які насильно утримували наркозалежних.

За попередніми даними Центр працював у складі однієї із релігійних організацій міста. Він розміщувався в квартирі житлового будинку. У чотирьох кімнатах правоохоронці виявили близько 20 осіб.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments