Харківські рятувальники ліквідували 16 пожеж в екосистемах

Вівторок, 11 липня 2017, 15:31
10 липня пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Харківській області 16 раз залучались для гасіння сухостою, хвойної підстилки та сміття.
Харківські рятувальники ліквідували 16 пожеж в екосистемах

По інформації прес-служби ГУ ДСНС України у Харківській області, сумарна площа горіння склала близько 1 га. Усі пожежі виникли через занесення відкритого джерела вогню чи необережне поводження з вогнем, повідомляє Справжня Варта.

Значних пожеж з великою площею та матеріальними збитками не було допущено. 

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях, не провокуйте пожежі у природних екосистемах! Адже частіше за все, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі житлових будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень. 

Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

 

comments powered by HyperComments