Шахраї "аля-податківці" знову взялися за старе

П'ятниця, 8 вересня 2017, 18:06
Під виглядом фіскалів вони вимагають гроші від підприємців
Шахраї "аля-податківці" знову взялися за старе

За хабар шахраї обіцяють не проводити перевірок, - повідомляє «Справжня Варта»

повідомило, що до податківців невідомі особи відношення не мають, а по кожному такому випадку пропонують бізнесменам дзвонити в антикорупційні структури ДФС.

Нагадуємо, що зателефонувати на Антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» можна за тел. 0-800-501-007 (напрямок 4),  до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Харківській області  – (095) 356-72-72, (068) 356-72-72.

Як раніше писала «Справжня Варта», шахраї видають себе за помічників перших осіб Головного управління ДФС в Харківській області.

За  словами фіскалів, зафіксовано відразу два схожих випадка.

У першому невідомий, який видавав себе за помічника начальника ГУ ДФС в Харківській області Миколи Рибакова, подзвонив  на одне з харківських підприємств. Чоловік залишив контактний телефон (095) -373-81-20, за якими підприємці могли поговорити з псевдоначальніком фіскальної служби області. Коли директор фірми зателефонував за вказаним номером, йому відповів чоловік, який представився Рибаковим Миколою Володимировичем, який попросив у підприємців 1500 доларів США, які нібито необхідні для столичних перевіряючих.

В цей же день вже до іншого харківського підприємства в телефонній розмові звернувся чоловік, який представився заступником начальника ГУ ДФС в Харківській області Андрієм Бежановим. Використовуючи ту ж схему, на цей раз шахраї вимагали від керівництва кампанії 10000 грн., які сприяли б непроведенню перевірки підприємства.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments