У центрі Дніпропетровська аферисти заробляли на допомозі солдатам АТО
Середа, 17 вересня 2014, 20:18
У Дніпропетровську на Європейській площі двоє хлопців збирали допомогу українським солдатам, які воюють на Донбасі. Насправді вони виявилися шахраями.
Українські солдати допомоги так і не дочекалися, повідомляють на сторінці Штабу Майдану (Дніпропетровськ , Facebook).
"Ці два хлопці довго зображували з себе патріотів. Насправді, користуючись довірливістю і співчуттям наших громадян, збирали гроші і продукти та привласнювали собі. Образливо, що хлопці зі сходу нічого не отримали від такої "допомоги", - повідомляють в Штабі Майдану.
Нині передбачувані аферисти розшукуються Штабом Майдану і бійцями "Правого сектора".
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments