Дніпропетровський міліціонер "погорів" на наркотиках
Середа, 14 січня 2015, 13:52
Співробітники управління внутрішньої безпеки за торгівлю наркотиками затримали молодшого сержанта міліції, інспектора ППС. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
Під час затримання у колишнього міліціонера було вилучено три тисячі пігулок препарату "Фенозепам". Затриманий планував продати препарат за три тисячі гривен. Крім того, було виявлено сім фасованих поліетиленових пакетів з маріхуаною, загальною вагою 14 грам. Усі вилучені докази відправлені до відповідного відділу для проходження експертизи. Міліціонер, який "погорів", звільнений з органів внутрішніх справ і знаходиться під вартою. Йому інкримінується незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилка або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. За продаж наркотиків колишній міліціонер може провести за гратами від 4 до 8 років.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments