У центрі Дніпропетровська з'явилися «невидимі» люди (фото)
Вівторок, 31 березня 2015, 11:40
У самому центрі міста біля будівлі облдержадміністрації за ініціативою Міжнародної служби з міграції відкрилася арт-інсталяція «Невидимі». Сто двадцять штучних людських силуетів встановлені в парку перед ОДА. Вони втілюють 120 тисяч українців, які потрапили в руки торговців людьми.
Ця інсталяція покликана звернути увагу на масштаби торгівлі «живим товаром» і пролити світло на історії реальних людей, які потрапили в цю ситуацію.
На деяких фігурах маркером написані реальні історії українців.
Організатори акції закликають усіх жителів Дніпропетровська не залишатися байдужими і не закривати очі на проблеми людей.



Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments