Сергій Князєв у Дніпрі презентував проект «Поліцейський офіцер громади» (ФОТО)

П'ятниця, 30 листопада 2018, 09:23
Дніпропетровська область стане першим в Україні регіоном, де стартує робота поліцейських у новому форматі.
Сергій Князєв у Дніпрі презентував проект «Поліцейський офіцер громади» (ФОТО)

Передбачається, що в кожній територіальний громаді житиме та працюватиме поліцейський, який опікуватиметься виключно безпекою та захистом цієї громади.

Про це  29 листопада повідомив Голова Національної поліції України Сергій Князєв під час презентації проекту у Дніпрі, повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції України .

За словами Сергія Князєва, рішення про запуск проекту «Поліцейський офіцер громади» на Дніпропетровщині було прийнято у зв’язку з тим, що саме у цьому регіоні створено найбільшу кількість об’єднаних територіальних громад – 60 ОТГ з майже півмільйонним населенням. Відтак мешканці громади потребують особливої системи безпеки. Зокрема, йдеться про поліцейського, який би опікувався виключно питанням захисту мешканців цієї громади.

 «Закон «Про Національну поліцію України» передбачає, що рівень довіри громади – це основний критерій оцінки нашої роботи. І реформа Національної поліції не повинна була зупинитися тільки створенням нової патрульної поліції. За допомогою наших міжнародних партнерів ми зараз реформуємо поліцію невеликих населених пунктів. І розпочинаємо саме з проекту «Поліцейський офіцер громади», – повідомив Сергій Князєв.

За його словами, мета проекту - забезпечити кожну територіальну громаду офіцером, який житиме та працюватиме на території цієї громади. Цей офіцер стане повноправним її представником, житиме її проблемами, перебуватиме на постійному зв’язку із мешканцями та допомагатиме їм. Відтак акцент робиться саме на запобіганні правопорушень.

«Кожна громада хоче, щоб на її території був порядок. Сьогодні Національна поліція запускає проект, який дозволить зробити життя людей у селах безпечнішим. В рамках цього проекту всі охочі зможуть пройти конкурсний відбір та стати поліцейським офіцером громади. Ці працівники будуть забезпечені всім необхідним для служби та направляться до тих територіальних громад, які цього потребують» - розповів начальник ГУНП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря.

comments powered by HyperComments