Безкоштовний тренінг для освітян та активістів малих громад Донбасу та Харківщини, школи яких перебувають під загрозою закриття

Понеділок, 17 вересня 2012, 17:14
Східноукраїнський центр громадських ініціатив (м. Луганськ) запрошує команди шкіл сільської місцевості та малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей до участі в дводенному тренінгу «Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах».
Безкоштовний тренінг для освітян та активістів малих громад  Донбасу  та  Харківщини, школи яких перебувають під загрозою закриття

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує команди шкіл сільської місцевості та малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей до участі в дводенному тренінгу «Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах».

Орієнтовне місце й дати проведення семінару – м. Луганськ, 19-20 вересня 2012 р.

Тренінг допоможе представникам малих громад якісніше підготуватися до здійснення активних громадських дій задля збереження шкіл в своїх громадах.

Під час заходу учасники розглянуть такі питання:
- законодавча база створення, ліквідації та реорганізації ЗНЗ;
- функціонування ініціативних груп;
- планування та проведення кампаній на захист громадських інтересів;
- інструменти дій під час адвокасі-кампаній.

Після тренінгу учасникам буде запропоновано взяти участь у конкурсі малих грантів з впровадження на місцях громадських ініціатив із захисту та збереження освітніх послуг у власних громадах.

Умови участі в тренінгу: подання заявки від двох представників (від школи та місцевої громади); організатори забезпечують запрошених учасників харчуванням і проживанням під час заходу, роздатковими матеріалами та навчальною літературою, компенсують витрати на проїзд.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Заповнені анкети-заявки (можна скачати нижче) від кандидатів приймаються на електронну адресу lawforschool@gmail.com або факсом на номер (0642) 491 374 чи поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал, б.2 кв. 14, м. Луганськ, 91005.

Із додатковими питаннями звертатися до менеджера проекту Влада Сабініна за телефонами:
(0642) 491 374,
099 043 40 24

comments powered by HyperComments