На Донеччині спалили таксі разом з водієм (ВІДЕО)

Вівторок, 27 листопада 2012, 12:16
У місті Красноармійську на Донеччині в обгорілому таксі знайшли тіло водія. Міліція припускає, що вбивство вчинили пасажири, які не схотіли розраховуватися з керманичем. Їх шукають, але поки що безрезультатно.
такси

Близько восьмої вечора місцеві жителі побачили палаючий автомобіль з шашками таксі і викликали МНС, йдеться у сюжеті ТСН.

Сергій Дорошенко, свідок, розповів: «Поки вискочили оббігти – товариш сусід з 38 будинку вже водою поливає машину. Почали, скільки було людей, по ланцюжку стали поливати. Потім пожежники приїхали».

Виявилось, що водій від диспетчера отримав замовлення, але до клієнтів не доїхав. Рація і телефон не відповідали. Незабаром від міліції дізнались, що водій згорів разом з автомобілем.

«Буквально 2-3 хвилини відбувалася ліквідація пожежі. Потім при розбиранні автомобіля, при подальшому обстеженні в багажнику було виявлено труп чоловіка», – повідомив Олександр Ільчук – заступник начальника Красноармійського загону МНС.

Володимир Клундук, начальник карного розшуку Красноармійської міліції, розповів: «Особистість трупа встановили. Це житель Красноармійська, який працював на шахті Покровська, але підробляв у фірмі таксі».

Експертиза встановила, що на тілі загиблого є сліди насильницької смерті. У міліції припускають – ймовірно водій підвозив клієнтів, які в кінці шляху не схотіли розраховуватися і вбили чоловіка. Авто ж підпалили, щоб приховати сліди. Більше сподіваються дізнатися у ході слідства.

Уже порушили кримінальну справу за статтею «навмисне вбивство», яка передбачає покарання до 15 років ув‘язнення. Злочинців іще шукають.

comments powered by HyperComments