На Луганщині другу добу палає шахта: один гірник зник безвісти
Четвер, 12 вересня 2013, 13:35
Пожежа виникла на шахті «Артема» ДП «Луганськвугілля (м. Артемівськ), на горизонті 600 м.
Один шахтар постраждав, ще один пропав безвісти, повідомляє прес-служба ДСНС. Як стало відомо, пожежа виникла о 8.20 ще 11 вересня. О 14.00 208 гірників самостійно піднялися на поверхню.
Станом на 7-му годину сьогодні доля одного гірника залишається невідомою, ліквідація пожежі триває. Роботу шахти тимчасово призупинено.
На місці події працюють 6 відділень Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Міненерговугілля.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments