Українські прикордонники відбили атаку терористів і затримали машини зі зброєю

П'ятниця, 30 травня 2014, 13:27
Прикордонники відбили чергову атаку терористів на пункті «Станично-Луганське» та затримали машини зі зброєю та боєприпасами.
Українські прикордонники відбили атаку терористів і затримали машини зі зброєю

Як повідомила Державна прикордонна служба, один з військовослужбовців отримав легкі осколочні поранення під час атаки. Відомство інформує, що: «Протягом 29 травня в районі відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» відмічалося накопичення озброєних бойовиків у кількості близько 300 осіб. За кількасот метрів від підрозділу вони облаштували блокпости та вогневі точки. Вже вночі сьогодні з 00.30 до 02.30 прикордонний підрозділ був атакований терористами. Вони вели стрільбу з гранатометів та стрілецької зброї»

«Прикордонники відкрили вогонь по нападниках. Загалом відбулося 6 хвиль обстрілу. Один з військовослужбовців отримав легкі осколочні поранення. Натомість відмічалося під’їзд 4 машин швидкої допомоги до місць перебування бойовиків. Про напад повідомлені всі взаємодіючі органи», - повідомляє Прикордонна служба.

Також цієї вночі на кордоні з Росією прикордонники затримали три автомобілі. Як зазначає Прикордонна служба, «Спочатку зупинили «Мерседес-Віто», який мав зустрічати та супроводжувати автомобілі з Росії. А за деякий час затримали дві «Газелі», що рухалися зі сторони сусідньої держави. Загалом з автомобілів дістали 27 автоматів АК, 2 пістолета, 4 кулемета, 5 гранатометів типу «Муха», 5 снайперських гвинтівок та 84 ящики з боєприпасами і гранатами. Серед пасажирів однієї «Газелі» була й жінка, яка при собі мала 10 тисяч доларів США». Загалом прикордонники затримали 13 осіб.

comments powered by HyperComments