На Донбасі був шквал обстрілів. Щастя зазнало значних руйнувань

Четвер, 18 вересня 2014, 18:57
У Луганській області бойовики стріляли в районах Гірського, Золотого, Орєхового, Чорнухіного, Станиці Луганської, Сєверодонецька і Щастя, яке в результаті зазнало найбільшіх руйнувань.
На Донбасі був шквал обстрілів. Щастя зазнало значних руйнувань

Про це повідомив у зведенні даних за 17 вересня речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. «На сході українські військові виконують наказ про режим припинення вогню. Водночас терористи продовжують обстріли позицій сил АТО», - розповів він.

«Так, протягом доби зафіксовано обстріли у Донецькій області – в районі населених пунктів Піски, Красногорівка, Мар’їнка, Олександрівка, Новомихайлівка, Тоненьке, Малоорлівка, Орлово-Іванівка, Нижня Кринка, Центральний, Гранітне, Дебальцеве, Донецьке, Старогнатівка», - зазначив Лисенко.

За його даними, «У Луганській області терористи обстріляли населені пункти в районах Гірське, Золоте, Орєхове, Чорнухіне, Станиця Луганська, Сєверодонецьк та міста Щастя». «Через масовані обстріли терористів місто Щастя зазнало значних руйнувань. Підкреслимо, що відповідно до положень міжнародних конвенцій про правила та звичаї війни такі обстріли населених пунктів вважаються військовим злочином», - заявив Лисенко.

Крім того, «бойовики здійснюють перегрупування навколо міста Дебальцеве Донецької області та облаштовують позиції на під’їздах до Фащівки і Центрального Луганської області та Кіровського Донецької області», - розповів він.

comments powered by HyperComments