Сили АТО виїхали з Логвинового
Субота, 14 лютого 2015, 14:24
Селище Логвинове знову під контролем бойовиків.
У результаті жорстоких боїв бійці ЗСУ були вимушені відступити і залишити селище Логвинове. Про це повідав Семен Семенченко, комбат батальйону "Донбас" на своїй сторінці в Facebook.
"Неприємно, але правда. Логвинове знову під контролем російських військ. Учора терористам прийшла значна підмога, вони нанесли контрудар і витіснили частини ЗСУ, в яких не було ні прикриття бронетехніки ні допомоги Нацгвардії. Ми вимушені залишити селище. Бої на відрізку Логвинове -Луганське йдуть з озлобленням, яке постійно зростає", - повідомляє Семенченко.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бійці батальйону "Донбас" вибили бойовиків і узяли Логвинове під свій контроль.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments