Хто стріляє по Луганську?
Субота, 14 лютого 2015, 14:41
Швидше за все, обстріл Луганська - чергова диверсія бойовиків "ЛНР".
Очевидно, що міська влада звинуватить в усьому ЗСУ, щоб "розв'язати собі руки", посіяти паніку та ненависть серед мирного населення і не виконувати умови мирного договору.
Проте, є очевидці того, як в учора ввечері в двох кілометрах від Новосветлівки був зроблений залп з систем "Град". Відстань від точки вогню до сходу Луганська - 20 км. Відстань цілком досяжна для снарядів "Граду".
Нагадаємо, що вчора Луганськ був обстріляний з важкого озброєння. Зруйновано багато житлових будинків, загинули 3 людей, ще 5 поранено.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments