На Луганщині пропав мобільнийзв'язок
Середа, 18 лютого 2015, 15:24
У багатьох містах Луганської області 17 лютого пропав телефонний зв'язок. Про це пишуть користувачі багатьох груп в соціальних мережах. Не працюють оператори "Київстар" і "МТС" в містах Луганськ, Стаханов, Червоний Промінь, Перевальск і Алчевськ.
У Ровеньках також не "ловиться" оператор "Лайф". У Луганську і ще 16 населених пунктах не працює телефонний зв'язок "Укртелеком", оскільки в результаті бойових дій пошкоджені магістралі оптоволоконних ліній зв'язку.
Нагадаємо, що раніше, в результаті захоплення бойовиками техцентру в Донецьку на території Луганської і Донецької областей не працював мобільний оператор "Київстар", але керівництву вдалося розв'язати цю проблему.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments