Трагедія на шахті імені Засядька
Середа, 4 березня 2015, 11:19
Сьогодні на початку шостої ранку на шахті імені Засядька сталася трагедія. Вибухнув метан. Під час вибуху під землею знаходилося 207 гірників. Усе сталося в східній лаві третього пласта. П'ятьом шахтарям вдалося вибратися самостійно, у них сильні опіки. За різними джерелами загинуло від 30 до 77 чоловік.
За словами глави конфедерації незалежних профспілок України Михайла Волинця. Зараз проводяться рятувальні заходи. На місце трагедії приїхали вже рятувальники з підрозділів МНС «ДНР».
Нагадаємо, що учора "лідер ДНР" Олександр Захарченко оголосив про примусову мобілізацію шахтарів.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments