Бойовики «ДНР» вирішили відпустити останніх полонених воїнів ЗСУ
Понеділок, 6 квітня 2015, 19:45
Останні 16 чоловік, які знаходяться в полоні у бойовиків, будуть відпущені і передані українській стороні. Про це заявила співробітниця апарату «ДНР» Дарина Морозова.
«Ми не мучитимемо людей і відпустимо їх», - заявила вона. Проте, за її словами, в української сторони знаходиться більше 1300 полонених бойовиків.
«Київське керівництво не збирається виконувати Мінські домовленості, де одним пунктом був вказаний обмін полоненими «всі на усіх». Ми готові піти назустріч, але не бачимо кроків у відповідь», - додала Морозова.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments