У Луганську пройде рок-фестиваль «Сонце зійде»
Середа, 15 квітня 2015, 11:32
Фестиваль планується на 25 квітня, в ньому візьме участь багато відомих російських рок-музикантів. Як повідомив Микола Догадайло, заступник керівника луганського рок-клуба, музичне свято пройде на стадіоні «Авангард». Повідомляє сайт "Восточний дозор".
«Ми плануємо провести гідний рок-фестиваль за участю солідних відомих колективів, і якщо все піде за планом, захід відбудеться 25 квітня», - заявив Микола.
Серед заявлених організаторами учасників заходу такі маститі групи російського року, як «Чичерина», «7Б», «Юта». Також очікується приїзд лідера групи «Агата Крісті» Вадима Самойлова і групи «Маша і ведмеді». Можливо участь і інших рок-команд, ведуться переговори.
Запрошуються усі, вхід вільний.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments