На Луганщині призупинили роботу газорозподільної станції
П'ятниця, 5 червня 2015, 13:12
На Луганщині через бої зупинили роботу газорозподільної станції. Про це пише Максим Білявський, представник прес-служби ПАТ «Укртрансгаз».
За словами Білявського, станцію зупинили через бої. Через цю станцію постачали газ до 4 тис. кубометрів на добу в мережі «Луганськгаз», до яких під’єднано 1118 абонентів.Через те, що розгерметизувався один з розподільчих газопроводів, припинили роботу станції «Укртрансгазу», але ця ситуація на подання газу до мешканців України та споживачів Європи не впливає.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments