На Донеччині чоловік намагався підпалити будівлю міськради
Субота, 5 вересня 2015, 19:33
Сьогодні до Добропільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік вчинив спробу підпалити стіну міськради.
Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Донецькій області. В повідомленні було сказано, що співробітниками Добропільської міліції, які прибули на місце події, були знайдені сліди горіння. На даний момент будуть вжиті відповідні заходи щодо виявлення особи та затримання підозрюваного.
Було відкрито крімінальну справу за ч.2 ст.15, ч.2 ст.194 "Замах на умисне знищення або пошкодження майна" Крімінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі терміном від 3 до 10 років.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments