Донецькому «Шахтару» знову влетіло. Тепер від «Парі-Сен-Жермен»

Четвер, 1 жовтня 2015, 15:32
Підопічні Мирчі Луческу були розгромлені французькою командою «ПСЖ» у другому матчі групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.
"Шахтар" був розгромлений

30 вересня в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів «помаранчево-чорні» поступилися команді «Парі-Сен-Жермен» з Франції з розгромним рахунком 0:3.

Уже на 7-ій хвилині рахунок відкрив Кабеліно Максвелл. На 23-ій хвилині Ді Марія забив другий м'яч у ворота дончан.

«Шахтар» намагався відігратися і в першому, і в другому таймі, проте на останній хвилині основного часу пропустив ще один гол у свої ворота. Фінальну точку в розгромі «гірників» поставив добре знайомий нам по іграх збірної Швеції Златан Ібрагимович - 0: 3.

Таким чином «Шахтар» значно ускладнив собі завдання виходу в наступний раунд найпрестижнішого єврокубкового турніру.

Нагадаємо, в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецькі «гірники» програли мадридському «Реалу» з рахунком 0 : 4.