У Луганську грудень прийшов, а обіцяний бензин – «затримується» (скрин)

Ярослав Волков  |  Вівторок, 1 грудня 2015, 19:18
Влада «ЛНР» не виконала обіцянки розв'язати проблему з бензином з приходом грудня.
У Луганську грудень прийшов, а обіцяний бензин – «затримується» (скрин)

Пропутінські ставленики в Луганську у черговий раз обдурили очікування жителів Луганська, не виконавши обіцянок дозволити бензиновий колапс.

Як повідомляють місцеві жителі, в перший день грудня на переважній більшості заправок окупованого обласного центру бензин так і не з'явився. Така ж ситуація і в інших населених пунктах, що знаходяться під контролем бойовиків "ЛНР".

Нагадаємо, на початку листопада в Луганську виник катастрофічний дефіцит бензину. У офіційних ЗМІ "ЛНР" нестача цього палива спершу спростовувалася, а пізніше, коли приховувати проблему вже стало неможливе - з'явилися обіцянки вирішити питання з бензином в грудні.

Так, в.о. директора ГУП «Луганськнафтопродукт» Іван Товк завіряв, що до кінця листопада ціна на бензин в Луганську буде "як в Криму" - не вище 40 рублів за один літр.

А в.о. "міністра палива, енергетики і вугільної промисловості" Олег Юрченко говорив, що 1 грудня зайдуть "ще два постачальники, і питання з цінами на заправках і ціноутворенням буде вирішено". Цей чиновник "ЛНР" обіцяв ціну не вище за 50 рублів.

У результаті грудень настав, а бензину в "ЛНР" як не було, так і немає: ні по 40, ні по 50, ні навіть по 60 рублів. Можна лише іноді зустріти окремі точки продажу.

Зокрема, 29 листопада на одній із заправок Луганська дійсно був виявлений бензин А- 92 по 50 рублів. Проте модератор групи "Правдивий Луганськ" в соцмережі "ВКонтакті", де з'явився знімок цієї "грандіозної" події, повідомив сьогодні про те, що бензин знову зник (див. знімок екрану).

 

comments powered by HyperComments