У Маріуполі вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні
Субота, 20 лютого 2016, 21:36
Сьогодні в Маріуполі пройшло народне віче, під час якого присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.
Про це повідомив голова Донецької обласної військово-громадської адміністрації Павло Жебрівський на власній сторінці в мережі Facebook. «Маріуполь сьогодні схилив голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні», – написав він. Маріупольці, які прийшли на віче, тримали квіти та українську символіку. Серед них було багато молоді. Подібні заходи пройшли в багатьох містах України, в тому числі і в Харкові.



Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments