З Харківщини до Авдіївки відправляють гуманітарний вантаж

Середа, 1 лютого 2017, 16:05
Надсилають електрогенератори, теплові гармати, мобільні прилади для освітлення, паливо, медикаменти, теплі речі
З Харківщини до Авдіївки відправляють гуманітарний вантаж

Перший гуманітарний вантаж для жителів Авдіївки з Харкова планують відправити вже у найближчі кілька годин.

«Ми готові надати пересувні електростанції, дизельне паливо та бензин. Також до складу вантажу будуть включені кошти для надання медичної допомоги, теплий одяг для дорослих і дітей», - повідомив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Він зазначив, що на даний момент усі служби області, департаменти та управління ХОДА та райдержадміністрації відпрацьовують питання, що пов'язані з можливим розміщенням переселенців з Авдіївки.

«Ще вчора ми отримали від усіх глав районних держадміністрацій відповідні адреси та кількість місць, які можна надати для переселенців, і сформували відповідні списки», - повідомив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він акцентував увагу керівників РДА на необхідності, крім місць для розміщення переселенців, вирішити питання харчування та медичного обслуговування.

«Для дітей шкільного та дошкільного віку передбачити можливості навчання у дошкільних установах і школах. Людям з інвалідністю ми повинні обов'язково надати можливості продовжувати необхідне лікування», - підкреслив Марк Беккер.

Він поставив завдання керівникам усіх районів області активно включитися у роботу.

Нагадаємо, що облдержадміністрації нададуть необхідну допомогу мешканцям Авдіївки за дорученням президента. Президент Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державним адміністраціям вжити невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

comments powered by HyperComments