На Карачун-горі відзначать річницю звільнення від російських окупантів

Вівторок, 2 липня 2019, 16:20
Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників» відбудеться неподалік Краматорська.
На Карачун-горі відзначать річницю звільнення від російських окупантів

Заходи, присвячені 5-річчю звільнення міст східної України від російської окупації, відбудуться 4 - 5 липня.

До участі запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування, представники ветеранських організацій учасників АТО (ООС).

Проведення заходу буде відбуватись у 2 етапи.

І етап. 4 липня – наметове містечко м. Краматорська (гора Карачун): відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»: презентації проєктів, пов’язаних з ветеранами АТО (ООС), показ відеосюжетів з тематики проведення, майстер-класи з надання домедичної допомоги, акустичний концерт «Пісні, народжені в АТО».

ІІ етап. 5 липня – відкриття музею «Український нескорений Донбас» у м. Дружківці.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області.

Під час проведення акції учасники забезпечуються харчуванням.

Також учасники забезпечуються проживанням з 4 по 5 липня (1 доба): поселення - з 10:00 4 липня у наметовому містечку за адресою: м. Краматорськ (гора Карачун). Загальна кількість місць для поселення у наметовому містечку – 200 (можливо взяти участь у заході з власним наметом).

 

comments powered by HyperComments