Експерт: Путін вже готується реалізувати в Україні свій план "Російської зими"

П'ятниця, 7 листопада 2014, 23:45
Володимир Путін вже готується реалізувати в Україні свій план "Російської зими" і для цього звозить на Донбас військову техніку, визнає псевдовибори на Сході і організовує проросійські марші в Одесі і Києві. Повідомляє сайт «Главное».
Експерт: Путін вже готується реалізувати в Україні свій план "Російської зими"

Про це говориться в сюжеті програми "Секретні матеріали", інформує еizvestia.com.

За словами політолога Дениса Богуша, Кремль вже починає реалізовувати новий етап свого кривавого плану - "Російська зима", а "вибори" бойовиків на Донбасі нібито легалізують для Росії найманців. У Донецькій і Луганській областях вже в рази збільшилася кількість російської військової техніки. Для того, щоб ця техніка пішла далі нібито звільняти російськомовних жителів України, російська влада організовує сепаратистські марші в Одесі і Києві.

Спеціально для освітлення сепаратистських маршів в Україну відправили пропутінських журналістів. Проте  анонсований багатотисячний Єкатеринінський марш в Одесі  зібрав лише декілька людей на Куликовому полі. Один з організаторів мітингу був затриманий. У його телефоні виявили листування із замовником, який вимагав створити картинку для російських ЗМІ.

У Києві на проросійський марш не прийшов ніхто, окрім прокремлівських журналістів каналу "Life news". ЗМІ поставили завдання показати, як "карателі" заважають киянам любити Росію. Громадська думка – найважливіша зброя в кремлівській війні, вважає політолог Богуш.

 

"Це захист Путіна - сформувати таку громадську думку, яка здатна контролювати саме себе. Як це було в 30-і роки, коли люди доносили один на одного", - заявив експерт.

Зараз Путін активно забезпечує своїх донбасівських "головорізів" усім необхідним, в першу чергу, технікою, теплими речами і пальним. Для бойових дій в зимових умовах Росія підготовлена краще, ніж Україна.

"Я думаю, що Росія своїх бойовиків підготує краще, ніж ми. У них є для цього база, ресурси", - розповів військовий експерт Дмитро Тимчук.

Проросійські мітинги в Україні зіграли важливу роль в проекті "Російська весна". А ось вже з "Російською зимою" в українських містах у влади РФ не виходить.

comments powered by HyperComments