Кандидати від БПП «Солідарність» стали головами Пісочинської, Циркунівської та Великобурлуцької громад - Коваленко

Понеділок, 30 квітня 2018, 12:51
На перших виборах в об’єднаних громадах, які відбулись 29 квітня 2018 року, перемогли всі кандидати на голів ОТГ, які були висунуті партією «БПП «Солідарність».
Кандидати від БПП «Солідарність» стали головами Пісочинської, Циркунівської та Великобурлуцької громад - Коваленко

Про це повідомив голова фракції БПП в Харківській обласній раді, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Він повідомив, що, за попередніми даними, загалом кандидатів на посаду голів ОТГ підтримало більше, ніж 84% виборців. 

У Пісочинській ОТГ головою обрано Олега Чернобая, у Циркунівській - Миколу Сікаленка, а у Великобурлуцькій - Віктора Терещенка. 

Кандидат на посаду голови Циркунівської ОТГ від партії Солідарність Микола Сікаленко переміг з результатом 71,01% голосів (його найближчий конкурент набрав усього 8,97%). Також, згідно з попередніми результатами, на виборах у Пісочинській ОТГ за кандидатуру Олега Чернобая проголосувало понад 82,24% виборців, за кандидата від «Об‘єднання «Самопоміч» Станіслава Шапаря - 13,92%.

Віктор Коваленко підкреслив, що результати виборів на Харківщині є підтвердженнім позиції громадян, які підтримують політику Президента України. 

Раніше "Справжня Варта" повідомляла, що більшість мандатів у Пісочинській та Циркунівській ОТГ отримала БПП "Солідарність".

comments powered by HyperComments