ЦВК затвердила перші зміни членів ТВК на Харківщині: подробиці

Понеділок, 17 серпня 2020, 19:14
Центральна виборча комісія затвердила перші зміни членів територіальних виборчих комісій в Харківській області.
ЦВК затвердила перші зміни членів ТВК на Харківщині: подробиці

Про перші заміни повідомляє ГМ ОПОРА.

Зокрема, в обласній ТВК замінили двох членів. «Молодіжна партія України» замінила Євгенію Власовець на Валерія Шилова. Минулого року Шилов був головою окружної виборчої комісії  №174 від ВО «Батьківщина». Раніше він також представляв саме цю політичну силу. Партія «Єдина Країна» замінила Дмитра Рудяченка на Олександра Тутова. В 2015 році Тутов був членом обласної виборчої комісії від партії «Об’єднання «Самопоміч».

У трьох міських ТВК замінили голів. Зокрема, замість Ольги Сушко партія «Солідарність жінок України» подала Анастасію Вяльдіну у Чугуївській міській ТВК. Минулого року Вяльдіна була головою комісії на виборчій дільниці №631076 в Чугуєві під час позачергових виборів народних депутатів України на одномандатному виборчому окрузі №176. Вона була представницею кандидата Дмитра Новицького.

Також у цій ТВК партія «Перемога Пальчевського» замінила Віту Власкову на Тамару Смик, а партія «Народ» замінила Альону Шевчук на Валентину Нестеренко.

Ще голову комісії змінили у Богодухівській районній ТВК. Партія «За Майбутнє» замінила Тетяну Нечитайло на Оксану Михайлюченко. Остання очолювала районну організацію ГО «Молоді регіони», а в 2015 році була кандидаткою в Богодухівську міську раду від партії «Відродження».

У цій ж комісії партія «Об’єднання «Самопоміч» замінила Анатолія Савченка на Людмилу Нечипоренко.

У Вочанській міській ТВК також змінився голова. Але на відміну від Чугуєва, там екс-голова комісії не припинив членства у ТВК. Це партія ВО «Батьківщина» зробила рокіровку. Замість Тетяни Пугачової головувати буде Анатолій Кривенко. В цій ТВК також партія «Перемога Пальчевського» замінила Раїсу Чурманову на Валентину Кравченко.

Серед інших замін – як члени комісій, так і секретарі комісій.

«Під час перших засідань територіальних виборчих комісій виникла проблема з тим, що з певною частиною членів цих комісій неможливо було вийти на зв'язок. Це може бути пов'язане з тим, що партії робили подання лише щоб «закрити» свою квоту в складах комісій. Ми закликаємо політичні партії, аби вони максимально швидко провели заміни для належного функціонування виборчих комісій», - прокоментував координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області Микола Зінченко.

comments powered by HyperComments