Юна харків'янка стала найкращою шпажисткою Європи

Вівторок, 12 лютого 2013, 18:35
Харків'янка Наталія Степанян завоювала "золото" на змаганнях Європейського кадетського циклу в Кракові (Польща). Про це RegioNews повідомили в прес-службі Національної федерації фехтування України.

"Відразу дві українки пройшли у фінал змагань. Золоту нагороду між собою розіграли представниця Ужгорода Владислава Харкова та харків'янка Наталя Степанян. З рахунком 15:13 перемогу здобула Степанян", - повідомили в прес-службі федерації.

Могла потрапити в четвірку призерів і представниця Севастополя Діана Генова, але в чвертьфіналі вона не здолала польку Анну Мросчак (6:15).

Раніше на тому ж чемпіонаті у змаганнях юнаків "золото" виборов українець Сергій Горецький.

Європейський кадетський цикл з фехтування на шпагах проходив у польському місті Кракові 9-10 лютого. Всього в турнірі взяло участь 132 спортсмена з 17 країн світу.