«Металіст» - «Олександрія» - 1:1

Понеділок, 3 серпня 2015, 15:28
Цю нічию кожна з команд може розцінювати одночасно і як певний успіх, і як відносну невдачу.
футбол

«Металіст» - «Олександрія» - 1:1 (протокол матчу) (Матч-центр)

Ушкодження Івана Бобка – єдина вимушена зміна у господарів. Але перебування господарів у певних пошуках своєї гри та оптимального складу змусили Олександра Севидова спробувати ще кількох виконавців в якості основних. І порівнюючи початок даної гри з попередніми турами, «Металіст» виглядав помітно слабше. Гості здобули впевненість після першої перемоги і не відмовились контролювати перебіг подій, тривалий час володіючи м’ячем та створюючи непоодинокі нагоди, щоб відкрити рахунок. Це міг зробити Артем Сухоцький зі штрафного, коли Сергій Погорілий в останню мить накрив м’яч, Віталій Пономар – після його стрибка з «другого поверху» харків’ян врятувала поперечина. Хорошим, але трохи невлучним був удар Антона Голенкова. Відповідь була лише одна, коли Дмитро Льопа з гострого кута примусив показати воротарські навички Андрія Новака.

Зрозуміло, що господарі мали щось змінювати по перерві. Нехай і не одразу, але на кілька хвилин вони перехопили ініціативу, чого цілком вистачило для першого у матчі взяття воріт. А воно цілком могло бути вирішальним. Едуард Соболь розпочав комбінацію дальнім навісом. Артем Бєсєдін, щойно з’явившись на заміну, виграв повітря та скинув м’яч на хід Олексію Довгому. Колишній олександрієць, наче справжній форвард, протиснувся через мур з двох центральних захисників і пробив стража воріт, не святкуючи цю подію. Гості зуміли невдовзі повернути контроль гри до себе, але ледь встигли бодай відігратись, хоча моментів створили із помітним запасом. Наприклад, Пономар вдруге «розстріляв» поперечину. «Металіст» не витримав у компенсований час, коли внаслідок масованої атаки захисники не змогли заблокувати потужний удар Сухоцького – 1:1.