Харківські лучники одержали пальму першості у Львові

Понеділок, 14 вересня 2015, 17:00
Всеукраїнські відкриті змагання зі стрільбі з лука «Золота осінь-2015» пройшли у Львові з 7 по 12 вересня.

Окрім українських, в змаганні взяли участь спортсмени Азербайджану і Польщі. Але харків'яни, як показав нинішній вересень, знову отримали пальму першості.

За підсумками: в змаганнях серед змішаних команд харківський дует у складі Антона Ладікова і Юлії Захарченко отримав перемогу.

У особистому заліку класичного лука серед кадетів харків'янин Микита Кравчук (вихованець спортшколи зі стрільби з лука «Комунар») став срібним призером.

Серед кадеток в класичному луку переможницею змагань стала харківська спортсменка Єкатерина Мазорчук (вихованка спортшколи «Комунар»).

У командному заліку серед кадетів харківська команда у складі Микити Кравчука, Марка Головка і Ігора Гулича («Комунар») посіла друге місце.

У командному заліку серед жінок золоту нагороду завоювала харківська команда у складі Юлії Захарченко, Дарини Павличенко і Римми Гарамової.