«Металіст 1925» – «Таврія-Скіф»: як рахунок?

Яша Томський  |  Субота, 1 жовтня 2016, 19:19
Таке запитання ставили хлопцям і дівчатам в «розах» кольорів «Металіста», котрі шли з боку стадіону, зустрічні «кузьмічі».

Слушне запитання, бо ніде і ніхто цього не показував. Матч 7-го туру чемпіонату України серед аматорів «Металіст-1925» – «Таврія-Скіф» пройшов на одному з найкрупніших стадіонів Європи – ОСК «Металіст». 1 жовтня харківська команда приймала команду із села Роздол Михайлівського району Запорізької області.

Завершилося усе очікувано. Може й не так багато, як хотілося, проте «Металіст 1925» переміг «скіфів» в рахунок 1:0. Гол записали на Давидова.

Подивитися гру улюбленої команди, керованою Олександром Призетком, на стадіон прийшло (згідно проданих квитків) 5 тисяч уболівальників.

Чемпіонат України з футболу серед аматорів. 7 тур

«Металіст 1925» – «Таврія-Скіф» 1:0

Гол: Давидов 39

«Металіст 1925»: Дьяков, Процевський, Сидоренко, Хемілтон-Роллінгс, Ємельянов (Маслов 46), Пивоваров, Романов (Дехтяренко 84), Безродний (Близно 46), Синиця, Наполов, Давидов (к) (Стороженко 80)

Запас: Федак, Пец, Нестеренко

«Таврія-Скіф»: Жук, Бриль (Акчурін 58), Порублев, Невмивака, Кийко, Кривий, Соболь (Ленський 46), Дудник (Лукашев 46), Силюк (Вєтров 76), Скороходов (к), Довбиш (Запорожець 86)

Запас: Заставський, Корінців

Попередження: Пивоваров 45 (по закінченні першого тайму) – Невмивака 35, Скороходов 45 (по закінченні першого тайму), Кривий 79

Вилучення: Вєтров 90 (за удар суперника, який не володіє м'ячем, під час зупинки гри)