Харків’яни вибороли нагороди в «Локомотиві»

Понеділок, 23 січня 2017, 23:44
Змагання серед кадетів пам'яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная пройшли у Палаці спорту «Локомотив».
Харків’яни вибороли нагороди в «Локомотиві»

У турнірі взяли участь понад 300 спортсменів 2000-2001 років народження з усіх областей України, а також гості з Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Молдавії і Туреччини.

За підсумками змагань харківські борці завоювали три золоті, три срібні та чотири бронзові нагороди. Одну з цих золотих нагород вони здобули в командних змаганнях у складі збірної команди України, яка у фіналі перемогла суперників з Грузії. У складі збірної виступали четверо харків’ян: Олег Гайдар, Олександр Євсеєнко, Рустам Гулієв та Олександр Пандоєв. Бронзовими призерами командних змагань стали німецькі борці.

Успішно харків’яни виступили і в особистих змаганнях. У вазі до 46 кг серед кадетів перемогу здобув Олег Гайдар. У фіналі він здолав борця з Грузії Георгія Гегелашвілі.
Олександр Євсеєнко завоював «золото» у ваговій категорії до 54 кг. У фіналі Олександр переміг Владислава Остапенка з Київської області.

У вазі до 42 кг харків'янин Сергій Марченко став срібним призером турніру, поступившись у фіналі грузину Георгію Чоладзе.

Олександр Пандоєв завоював «срібло» у ваговій категорії до 63 кг. У поєдинку за «золото» харків'янин також поступився представнику Грузії – Георгію Елбакідзе.
Бронзовим призером турніру став Рустам Гулієв (вагова категорія до 58 кг).

У змаганнях серед дівчат харків'янкам зачепитися за «золото» не вдалося. Найближчою до перемоги була Христина Малявка. У ваговій категорії до 70 кг вона успішно дійшла до фіналу, де поступилася суперниці з Львівської області Романі Вовчак.

У свою чергу, Анастасія Логвиненко (вагова категорія до 46 кг), Анастасія Панасюк (вагова категорія до 49 кг) і Валерія Кордос (вагова категорія до 60 кг) стали бронзовими призерами турніру.

Цей турнір був одним з етапів підготовки харківських спортсменів до чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження, який у травні цього року відбудеться у Чернівцях та буде відбірковим до кадетських чемпіонатів Європи та світу.

comments powered by HyperComments