Харків`яни поклали суперників на лопатки на чемпіонаті України

Понеділок, 20 лютого 2017, 23:16
Усього в чемпіонаті змагались близько 300 борців

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок віком до 23 років, який відбувся у Хмельницькому, спортсмени з Харкова завоювали одну золоту, дві срібні та дві бронзові медалі.

Про це повідомили у Харківській міській раді.

Так, Данило Картавий став чемпіоном країни у вазі до 125 кг. На шляху до фіналу він виграв у суперників з Одеської, Львівської та Хмельницької областей, а у поєдинку за «золото» переміг спортсмена з Сумської області.

Срібну медаль у ваговій категорії до 86 кг завоював Мраз Джафарян, який здолав трьох суперників, але у фіналі поступився киянину Богдану Грицаю.

Ще одну срібну нагороду отримав Олександр Калініченко. У ваговій категорії до 97 кг він переміг трьох суперників, але в головній сутичці поступився Мурази Мчедлідзе з Дніпропетровської області.

Третє місце у Дмитра Михнюка (до 61 кг) і Анастасії Шустової (до 75 кг).

Усього у чемпіонаті України взяли участь близько 300 спортсменів.

Раніше повідомлялося, що харківська спортсменка здобула бронзову медаль зі стендової стрільби на турнірі в Кіпрі.