У травні відбудеться турнір з водного поло, присвячений пам’яті Олексія Баркалова

Субота, 29 квітня 2017, 15:16
1-3 травня в Харкові відбудеться відкритий турнір з водного поло серед юнаків.

Турнір, присвячений пам'яті дворазового олімпійського чемпіона Олексія Баркалова, відбудеться 1-3 травня в Харкові. У ньому братимуть участь збірні таких міст, як Харків, Одеса, Львів та Гомель. Турнір проходитиме в басейні спорт-комплексу НТУ «ХПІ». Стартують змагання о 15:30.

Як повідомляла «Справжня варта», харківська команда, до якої входили студенти-боксери, здобула перемогу в всеукраїнській універсіаді. Під час змагань вони змогли завоювати двадцять дві медалі, серед яких було дев’ять золотих. Крім того, нещодавно харківський «Локомотив» став володарем кубку України з футзалу. Це вже друга поспіль перемога харків’ян.