Чемпіонат Європи з боксу в Харкові: представники боксерських асоціацій оглянули Палац спорту «Локомотив»

П'ятниця, 19 травня 2017, 18:36
Участь в інспекції взяли представники Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA) і Європейської конфедерації боксу (EUBC)
Чемпіонат Європи з боксу в Харкові: представники боксерських асоціацій оглянули Палац спорту «Локомотив»

За інформацією прес-служби ФБУ, делегати AIBA і EUBC відвідали головні локації майбутнього турніру, зокрема, Палац спорту «Локомотив», де відбуватимуться поєдинки, а також зустрілися з організаторами чемпіонату.

«Ми не вперше проводимо міжнародні турніри з боксу в Україні і високо оцінюємо їх організацію. На цьому етапі я дуже задоволений тим, як триває підготовка до чемпіонату. Зі свого боку EUBC готова надати повну необхідну підтримку і поділитися європейським досвідом з українськими партнерами», - повідомив виконавчий директор EUBC Олександр Єгоров.

Континентальний турнір з боксу - чемпіонат Європи серед чоловіків - Харків прийматиме з 16 по 25 червня. Передбачається участь 350 спортсменів з 44 країн світу. Під час змагань буде розіграно ліцензії на чемпіонат світу в 10 категоріях.

Як раніше писала «Справжня Варта», голова Адміністрації Президента України  Ігор Райнін перевірив хід підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з боксу.

Глава Адміністрації Президента особливо акцентував на питанні забезпечення безпеки учасників змагань та вищезазначених об’єктів, вболівальників, посилену антитерористичну охорону. «Маємо діяти на упередження», - підкреслив Ігор Райнін.

Нагадаємо, що після рішення виконкому Європейської конфедерації боксу щодо проведення чемпіонату Європи голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що в регіоні буде вжито всіх необхідних заходів для гарантування безпеки спортсменів та вболівальників.

comments powered by HyperComments