Юні самбісти Харківщини перемогли на чемпіонаті України

П'ятниця, 2 червня 2017, 22:43
З 27 по 30 травня в Очакові Миколаївської області пройшов чемпіонат України серед хлопців та дівчат 2003-4 років народження, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце.
Юні самбісти Харківщини перемогли на чемпіонаті України

У змаганнях взяли участь 412 спортсменів з 18 регіонів країни, а за їх підсумками харківські самбісти вибороли 12 медалей – 4 золоті, 2 срібні та 6 бронзових, повідомляє «Справжня варта».

Чемпіонами України стали:

- Ангеліна Калініченко (вагова - до 51кг). У фіналі перемогла суперницю з Херсонської області.

- Катерина Парамонова (вагова - до 55кг). У фіналі здолала самбістку з Миколаївської області.

- Кирило Солоха (вагова - до 50кг). У фіналі переміг спортсмена з Києва.

- Максим Бабич (вагова - до 35кг). Суперником по фіналу став харків’янин Артем Піковець, який, відповідно, посів друге місце.

Ще одну срібну медаль здобула Поліна Коломієць. У фіналі вагової категорії до 40кг харків’янка поступилася суперниці з Сумської області Анастасії Карамазовій.

Бронзовими призерами чемпіонату стали: Іван Лукаш (вагова категорія - до 35кг), Богдан Стратан та Максим Поміркований (обидва вагова категорія - до 38кг), Юлія Клюс (вагова - до 34кг), Олеся Путря (вагова - до 43кг), Олександра Бичкова (вагова - до 51кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за командою Києва, а третє посіли самбісти Одеської області.

Більше новин на спортивну тему читайте на сайті «Справжньої Варти».

 

comments powered by HyperComments