Харків’яни стали переможцями чемпіонату України з плавання

Субота, 24 червня 2017, 14:22
В Івано-Франківську з 17 по 20 червня проходив чемпіонат України з плавання на викритій воді.

На чемпіонаті харківські спортсмени змогли завоювати дві золоті, чотири срібні та дві бронзові медалі, передає прес-служба ХОДА. Під час змагань серед чоловіків перші два місця на усіх дистанціях були розділені між Ігорем Снітком та Ігорем Червинським. Олександр Світличний зайняв на обох дистанціях четверте місце. Випередив його Ілля Пилипенко з Київської області.

Друге місце серед юніорів на дистанції 5 кілометрів посів Данило Ісаєв, а третє – Владислав Ісаєв. Переможець Ілля Пилипенко з Київської області випередив Ісаєва на дві хвилини. На дистанції 7,5 кілометрів Ісаєви також розділили між собою друге та третє місце. А переможцем став Олександр Олексишин, який переставляв Київську область.

Як передає «Справжня варта», харківський боксер Юрій Шестак зміг пройти півфінал Чемпіонату Європи з боксу. До цього він переміг срібного призера Олмійських ігор Софьєна Уміху. Тепер його очікує бій з британським боксером Каллумом Френчем.