Харків'яни «порокенрольничали» на Кубку світу

Вівторок, 11 липня 2017, 20:14
Юні харків'яни гідно виступили на Кубку світу з рок-н-ролу.

Змагання з акробатичного рок-н-ролу і бугі-вугі пройшли в італійському Ріміні, повідомляє «Справжня Варта».

Збірну команду України представляли спортсмени харківської МК ДЮСШ (спортклуб «Самміт»).

Всього в змаганнях взяли участь понад 250 пар з 20 країн світу. Харків'яни виступали в категорії «Юнаки», в якій змагалися 46 пар.

Так, Максим Манжос і Олександра Шамрай завоювали бронзову медаль турніру. Зазначимо, раніше пара стала володарем нагороди етапу Кубка світу, який пройшов в Кракові (Польща).

Ще одна харківська пара - Денис Гурін і Таїсія Кириченко - посіли на турнірі в Італії 5-е місце. Раніше спортсмени завоювали бронзові нагороди на чемпіонаті Європи 2017 року, який проходив в місті Загреб (Хорватія).

Тренери спортсменів - Олена Слюсар і Владислав Прокошин.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».